Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubytek płynu chłodzącego....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubytek płynu chłodzącego....

    dariuspolo, bajer niezly, tylko troche post factum teraz juz
    OCTAVIA 3 ELEGANCE 2,0 TDI (150KM) DSG + AMAZING+ kiera trójramienna +AMUNDSEN.

  • #2
    Ubytek płynu chłodzącego....

    Nie znalazłem nic na ten temat...bo i to co dzieje się z płynem jest dziwne....A mianowicie, co 2300/2500km, ubywa mi płynu tak, że aż zapala się lampka ubytku. Co najdziwniejsze, dzieje się to tak jakby od razu. Tzn. sprawdzam ilośc płynu, jest ok...dochodzi do tej ilości km, co napisałem....i trzy sygnały, lampka zaświecona, płynu poniżej dolnej kreski.....muszę dolewać......Miał ktos coś takiego??
    Moja Octavka tyle pali---

    Piszę poprawnie po polsku.

    Komentarz


    • #3
      opsia, sprawdź chłodnicę lubi cierc musisz mieć coś mokrego przy takich ubytkach
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Chłodnica jest nowa...niedawno załozona
        Moja Octavka tyle pali---

        Piszę poprawnie po polsku.

        Komentarz


        • #5
          koja86, uszczelka pod głowicą zobaczy czy płyn jest mętny i czy olej też ma jakiś inny stan

          Komentarz


          • #6
            A masz jakieś widoczne mokre plamy? może pompa wodna ci siada?
            Takie zwykłe Ambiente

            Komentarz


            • #7
              Żadnych plam..robiłem miesiąc temu przegląd...wszedłem do kanału...żadnych mokrych plam, żadnych wycieków...olej też niby w porządku....
              Moja Octavka tyle pali---

              Piszę poprawnie po polsku.

              Komentarz


              • #8
                opsia, a nie dymi na biało?
                Takie zwykłe Ambiente

                Komentarz


                • #9
                  tego nie wiem, ale chyba nie..piszcie swoje uwagi..ja na razie nie mogę odpowiadać..idę do pracy........ale dzięki za wszystkie sugestie..
                  Moja Octavka tyle pali---

                  Piszę poprawnie po polsku.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez opsia
                    Żadnych plam..robiłem miesiąc temu przegląd...wszedłem do kanału...żadnych mokrych plam, żadnych wycieków...olej też niby w porządku....
                    Sprawdź dokładnie pompę wody, bo może się okazać, że to ona nawala. Moja się rozsypała i też mi płyn znikał, a w garażu żadnej plamy. Jeżeli pompa nawala to powinny być mokre ślady przy rozrządzie.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X